Fön Çekmenin Püf Noktaları

Fön, saçların daha güzel ve parlak görünmesini sağlar. Doğru şekilde ve uzmanları tarafından yaptırılmalıdır. Sağlıklı saç kökleri zarar görmemeli ve fön makinesinin ısısı iyi ayarlanmalı. İşlem sırasında mutlaka kaliteli malzemeler kullanılırsa, saçlar zarar görmez. Profesyonel ekipten yardım aldığınız zaman saçlarınız daha kaliteli ve güzel durur.

Başarılı Fön Çekmenin Sırrı

Fön makinesi yanı sıra fön fırçası da iyi bir malzemeden olmalı. Saçların doğru şekilde yıkanması gerekir. Saç yapısına uygun şampuan ve krem kullanılırsa, fön daha uzun süre dayanır.

fön

fön

Saçın hafif nemli kalması, fön çekimini kolay hale getirir. Yüksek basınçlı fön makineleri kullanılmalı, özellikle kıvırcık saçlarda. Atrium Paris kuaför, saçlarınıza bakım uygulayarak fönü çeker. Saç dipleriniz zarar görmez, parlak ve dümdüz saçlara kısa sürede kavuşmanıza yardımcı olur. Belirli ısılar kullanılarak saçlarınıza fön uygulanır.

fön çekmek

fön çekmek

Doğru ve profesyonel işlemleri her zaman tercih etmeli ve saçlarınıza zarar verdirmemelisiniz. Hacimli ve daha güzel görünümün sırrı için kaliteli ekip ile çalışmanız her zaman saçlarınızın da korunmasını sağlar.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.