Gelin Başında Risk Almayın!

Düğün elbette çiftler için hayatlarındaki en önemli gün. Bu özel günde kendisini iyi hissetmek ve özgüvenini ortaya çıkarmak isteyen bayanlar için gelinlik kadar gelin başı da önemli.

gelin başı modelleri

gelin başı modelleri

Evlendiğiniz gün çekilen fotoğraflarda dağılmış bir saç, akan bir makyaj gibi vasat görüntülere sahip olmak istemezsiniz öyle değil mi? Güzelliğinizi düğününüzde mükemmel şekilde ortaya çıkarmak için gelin başı konusunda uzman ellere başvurmalısınız.

gelin başı

gelin başı

Gelin Başı Yaptıracaklara Öneriler

Gelin başı asla hafife alınmaması gereken unsurken, ne yazık ki bazı gelin adayları son ana kadar karar verme sorunu yaşıyor. Düğün gününüz yaklaşmadan hangi tipte bir gelin başı yapılmasını istiyorsanız onun kararını vermeli ve mutlaka bu modeli prova ettirmelisiniz.

gelin topuzu

gelin topuzu

Prova yapılmadığı takdirde düğün günü yapılacak olan uygulama sizin için korkunç bir sürpriz olabilir.Kuaförünüzün de fikrini alarak gelin başı modelin karar verebilirsiniz. Ancak modelin sizi yansıttığınızdan emin olun. Kayınvalide topuzu gibi nitelendirilen modellerle kendinizi riske atmamalısınız.

topuz modelleri

topuz modelleri

Yüz tipinize, gelinlik tarzınıza ve düğün konseptine de uyum sağladığından emin olmalısınız. Bir kır düğünü ise açık hafif dalga verilen, papatyalarla süslenmiş bir gelin başı harika görünmenizi sağlayabilir.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.