Görünmez Kaynak Saç Nedir?

Görünmez kaynak saç tekniği ortalama 3-4 saat süren işlemlerden oluşmaktadır. Bu süre içerisinde saçınıza kaynakların ince küçük olanları yapılır. Saç kaynak merkezlerinde bu işlemleri yaptırmadan önce tarafınıza tüm bilgiler verilir ve saçınıza kaç adet görünmez kaynak eklettireceğiniz tespit edilir.

mikro saç

mikro saç

Kaynak uygulaması sona erdikten sonra saçlarınızın kuruma süresi geçtikten sonra diğer saç kaynak sistemleri ile aynı görünüme daha doğal şekilde sahip olursunuz. Amaç bu uygulama ile birlikte küçük ve şeffaf şekilde saç kaynağı uygulanmasıdır. Genelde ilk 45 gün içinde saçlarınızda herhangi bir sorun ortaya çıkmaz.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Görünmez Saç Kaynak Faydaları

Saçlarınız sağlıklı bir yapıya sahip ise bu sürenin uzaması da mümkündür. Görünmez kaynak saç diğer kaynak yöntemlerine göre daha doğal şekilde uygulandığı için saçı besleyici bir özelliğe de sahiptir.

mikro saç kaynak fiyatları

mikro saç kaynak fiyatları

Kesinlikle saç diplerinden kaynakların uygulandığı noktalar belli olmaz ve daha uzun süreli kullanmanız için gerekli tüm bakımlar saç kaynağınız uygulanırken yapılır.

mikro saç kaynak modelleri

mikro saç kaynak modelleri

Görünmez kaynaklara sahip olmak ve saçlarınızı doğal bir şekilde uzun göstermek istiyorsanız http://www.atriumpariskuafor.com/sac-kaynak/mikro-kaynak.html adresini ziyaret ederek bilgi ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.