Ham İnsan Saç Fiyatları

Saç kaynak sistemleri çeşitlendikçe, gerçek insan saçına rağbet artıyor. Saç kaynak uygulamalarında kullanılan farklı saç tipleri vardır. Bu saçların çoğu sentetiktir. En doğal ve pratik olan ise Virgin Ladies Hair yani gerçek kadın saçlarıdır. Saç kaynağı yaptırmadan önce ne türde bir saç uygulaması yapılacağına karar verilmelidir.

kaynak-sac

kaynak-sac

Ham saç tercihi ve fiyatları

Gerçek saçlar diğer sentetik saçlara göre doğal ve kullanılışlı olmasından dolayı tercih edilir. Ham saçların her renkte ve tonda bulmak mümkündür. Ham saçın yıkanmaya karşı dayanaklılığı vardır. Tüm kuaför işlemlerine karşın dayanaklılığını korur. Bu nedenle saç kaynak uygulamalarında kullanılması tercih edilir.

Saç kaynak uygulamalarında saçların en doğal, parlak ve estetik görünmesini sağlayan saç tipi, ham saçlardır. İyi bir saç kaynağı için kullanılacak saçın çok kalitesi olması gerekir. Saç dalgalıysa kullanılacak saç da doğal dalgalı saç olması gerekir.

Saçın yapısına ve dokusuna uygun saçların fiyatları da kalitesine göre değişir. Örneğin doğal çıt çıt saçlar 180-250 Türk Lirası arasında değişir. Bu değişmeler tamamiyle saçın kalitesine göredir. Ham insan saç fiyatları kilogram cinsinden, piyasada kaliteli olanları Dolar kurundan 300 ila 700 arasında Türk Lirası ya da Dolar biriminden değişir.

kaynak-sac

kaynak-sac

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.