Kaynak Saç İçin Uzman Kuaför

Kadınlar için güzel olmak her zaman çok önemli olmuştur. Saçlar da kadın güzelliğinin ayrılmaz bir parçası ve bütünleyicisidir. Özellikle uzun saçlara sahip olmayı her kadın ister. Ama saçlarınız kısaysa bile artık üzülmeyin. Uzama süresini beklemeden kaynak saç uygulaması ile uzun saçlara sahip olabilirsiniz.

saç kaynak

saç kaynak

Gelişen kozmetik yöntemlerle saçlarınız çok kısa olsa bile birkaç saatlik bir işlem sonunda uzun saçlı hale gelebilirsiniz. Kendi saçlarınızın arasına yapılacak eklemelerle görüntünüz tümden değişebilir.

Değişik Yöntemleri Var

Ataköy Atrium’da 1989 yılından beri faaliyet gösteren Paris Kuaför kaynak saç yapmada uzmanlaşmış bir işletmedir. Saçlara kaynak yaparken kullanılan esas malzeme ekleme saçlardır. Bunun için sentetik Çin, Jakarta ve Hindistan ürünleri kullanılmaz. Kaynak saçların hepsi doğaldır. Bütün kullanılan ürünlerin doğal olmasına dikkat edilir. Yıpranmış saçlara keratin yüklemesi yapılıp düzleştirmek demek olan Brezilya fönü uygulamasında bile global keratin juvexin markası kullanılır.

saç kaynak modeli

saç kaynak modeli

Böylece düz modelin güzelliği ortaya çıkar. Kaynak saç yapılırken  yılların tecrübesiyle uzmanlaşmış kadro, yapılacak kaynak saç işlemini dikkatle uygular. Boncuk kaynak, mikro kaynak gibi uygulamalar sonucunda uzun saçlı olabilirsiniz. Ustaca yapılmış kaynak saç işlemi sonucunda eklenen saçlarınızı normal saçlarınız gibi tarayabilir, yıkayabilir, boyayabilir, fön çektirebilir ve biçimlendirebilirsiniz.  Bütün bu uygulamalar yüzde yüz garantilidir. Şimdiye kadar Atrium Paris Kuaför’de binlerce kaynak saç modeli yapıldı.

saç kaynak uygulama

saç kaynak uygulama

Müşterilerimiz kısa saçlı olarak geldiler, uzun saçlı misafirlerimiz olarak, yüzde yüz memnun ayrıldılar. Yaptığımız bütün kaynak saç uygulamalarını öncesi ve sonrası ile  internet sayfamızdan görüp beğenebilirsiniz. Bunun için http://www.atriumpariskuafor.com/ adresine girmeniz yeterli olacak. Kaynak saç ile daha güzel görünmeyi uzman ellere bırakın.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.