Kaynak Saç Ne Kadar Süre Kullanılır?

Saçlarınızı doğal bir görünüm içerisinde uzatmak ve daha dolgun bir görünüme kavuşturmak için kaynak saç yaptırmaya karar verdiyseniz bu işi profesyonel şekilde yapmakta olan kuaför salonlarına gitmelisiniz.

kaynak saç

kaynak saç

Profesyonel hizmet vermekte olan yerlerde yaptıracağınız kaynak saç uygulamalarını saçlarınızın yapısına göre 6 ile 9 hafta arasında sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu süre içerisinde denize, havuza ve saunaya gidebilir doğal saçlarınız ile sürdürdüğünüz yaşantınızı aynı şekilde sürdürebilirsiniz.

kaynak saçlar

kaynak saçlar

Kaynak Saç Doğal Durur mu?

Kaliteli olarak uygulanan kaynak saçlar hiçbir şekilde dışarıdan bakıldığı zaman ya da el ile temas edildiği zaman fark edilmemektedir. Fakat piyasada bu işi kalitesiz bir şekilde uygun fiyat adı altında yapan salonlar fazla olduğu için dikkatli olmalısınız.

kaynak saçlar

kaynak saçlar

Özellikle Çin malı saçlar ile kaynak saç yapmakta olan yerlerden uzak durmalısınız. Bu tür saçlar maliyeti ucuz olduğu için sağlıksız ve kalitesiz olarak üretilmektedir. Bu durumda haliyle kaynak saçlarınızı daha kısa süre kullanmanız ve doğal görünümünüzü kaybetmenize yol açmaktadır.

 

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.