Mikro Kapsül Saç Kaynak

Saçların rahat uzatamayan kadınlar ya da herhangi bir sebeple saçlarını kaybetmiş kadınlar saç kaynak uygulamasına başvurur. Piyasada hali hazırda birden fazla çeşitte kaynak saç uygulaması mevcut.

mikro kapsül saç kaynak

mikro kapsül saç kaynak

Durum böyle olunca aralarından en iyisini ve en hesaplısını seçmekte kadınlar zorluk yaşar. Saç kaynaklarda son zamanlarda en çok tercih edilen yöntem ise avantajları dolayısıyla mikro kapsül saç kaynak.

Mikro Kapsül Kaynak ile Neler Yapılabilir?

Yeni teknolojiden faydalanan mikro kapsül kaynak ile birçok şey yapılabilir. Daha uzun ve hacimli saçlara sahip olunabilir. Hatalı kesimlerin yarattığı çirkin görüntüler yine bu yöntem ile kamufle edilebilir.

mikro kapsül saç kaynak modeli

mikro kapsül saç kaynak modeli

Kendi saçlarını boyatmak istemeyen kadınlar ise röfle, balyaj gibi renk değiştiren efektlerini kaynak saç yardımı ile saçlarında kullanabilirler. Asimetrik kesimleri denemek isteyen kadınlar da saçlarını kestirmeden mikro kapsül kaynak sayesinde saçlarında deneyebilirler.

Mikro Kapsül Saç Kaynak Nasıl Çıkarılır?

Kaynakların saçta ne kadar duracağını bakım derecesi ve saçların uzama hızı belirler. Genelde 4-9 ay arasında bu süre değişir. Çıkartılma zamanı geldiğinde ise işlem oldukça kolay olur. Saça zarar vermeyen solüsyonu yardımı ile acısız bir şekilde rahatlıkla çıkartılır.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.