Mikro Kapsül Saçın Avantajları Nelerdir?

Mikro kapsül saç kaynağı özel bir uygulamadır ve öncelikle bu kaynağı yaptıracağınız kuaförü dikkatli seçmelisiniz. Profesyonellikten uzak işlemler uygun fiyat adı altında saçınıza telafisi zor olan zararlar verebilir.Bununla birlikte profesyonel ellerce yapıldığı zaman en esnek kullama sahip en rahat yöntemdir. Saç kaynak çeşitleri arasında saç dipleri gözükme kaynağı yaşamayacağınız dahası saçlarınızdan kaynakların çıkarılma zamanı geldiğinde saça zarar verme kaygısını a yaşamayacağınız bir kaynaktır.

Mikro kapsül modelleri

Mikro kapsül modelleri

Mikro Kapsül Saçın Diğer Kaynaklardan Farkı

Saçlarınıza ince tutamlar halinde takıldığı için dışarıdan kesinlikle belli olmayan mikro kapsül kaynak saçınızda homojen bir şekilde dağılır. Diğer kaynaklardan farklı olarak saçınıza fön çektireceğiniz zaman, ya da boyama işlemi yapılacağı zaman saçınız dökülmez, herhangi bir zarar görmez. Dilediğiniz gibi fön, maşa, saç boyası işlelerini sorunsuzca yapabilirsiniz.

En sevilen mikro kapsül modelleri

En sevilen mikro kapsül modelleri

Her tür saç yapısıyla da uyumlu olan mikro kapsül kaynak tamamen konforunuzu düşünerek tasarlanmıştır. Hatalı kuaför işlemlerinden kaynaklanan hasar görmüş saçlara da sorunsuzca uygulanabilir ve saçınız düzeltilebilir.
4 ile 7 ay kadar kullanım süresi olan mikro kaynak saçlar özel solüsyonu sayesinde de saçlarınza zarar vermeden çok rahat çıkarılır.

Kaynak saç modelleri

Kaynak saç modelleri

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.