Mikro Kaynak Fiyatları

Piyasada birçok farklı türde saç kaynağı bulunur. Hangi kaynağın uygulanacağı; kişinin istediği kullanım süresine, saç tipine ve kısalığına, bütçesine ve kullanma amacına göre belirlenir. Fiyatlar da birçok farklı çeşitte kaynak olduğu için oldukça farklılık gösterir. Son teknolojinin kullanıldığı mikro kaynak fiyatları ise özellikle boncuk kaynak işlemine göre biraz daha fazladır. Fakat her bütçeye uygun ortalama bir fiyata sahiptir.

mikro kaynak

mikro kaynak

Mikro Saç Kaynağın Özellikleri

Gelişmiş tekniklerin uygulandığı ve epey kullanışlı olan mikro kaynak, günümüzde kadınların en sık tercih ettiği saç kaynak uygulamalarından biridir. Bu uygulamada kaynaklar saçlara çok ince tutamlar halinde eklendiği için ortaya oldukça doğa bir görünüm çıkar ve kişinin saç derisi asla zarar görmez.

kaynak kullanımı

kaynak kullanımı

Mikro kaynak yaptıran bir kişi, saçlarını dilediği modelde kullanabilir; banyo ve kurulama esnasında herhangi bir sıkıntı yaşamaz. Fakat her kaynakta olduğu gibi saçlara nazik davranılması ve düzenli bakım yapılması gerekir. Dışarıdan bakıldığında ise, saçların kaynak olduğu kesinlikle anlaşılmaz. Fakat bu durum, kaynağı uygulayan ekibin profesyonellik derecesi ile doğru orantılıdır. Saçları çıkarma işleminde ise özel bir solüsyon kullanıldığı için, saç telleri ve derisi herhangi bir zarar görmez.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.