Mikro Kaynak Kendi Saçınız Gibi

Saç kaynak, saçların daha uzun ve dolgun görünmesini sağlar. Birçok farklı yöntemle saça kaynak yapılabilir. Boncuk, keratin mikro saç kaynak yöntemleri en sık uygulanan kaynak yöntemleridir. Kaynak yöntemleri arasında en çok tercih edilen ie mikro kaynaktır. Mikro kaynak kendi saçınız gibi durduğu için dışarıdan kesinlikle saçınızda kaynak olduğu belli olmaz.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Mikro Saç Kaynak Nasıl Uygulanır?

Mikro kaynak yönteminde kaynak saçlar mevcut saça şeffaf granül kapsüller yardımı ile ilave edilir. İnce tutamlar halindeki kaynak saçlar şeffaf kapsüllerin  ısı ile eritilmesiyle saça eklenir. Oldukça kolay ve pratik bir uygulamadır. Çok kısa saçlar da dahil ince telli, kalın telli, uzun tüm saçlara uygulanabilir.

mikro saç kaynak nasıl uygulanır

mikro saç kaynak nasıl uygulanır

Saçlar toplansa dahi kaynak noktaları belli olmaz. Bu nedenle kullanımı son derece rahattır. Diğer yöntemlere göre daha ince olan kaynak noktaları başta ağırlık ve ağrı oluşturmaz. Mikro kaynakta kaynak sonrası saça boya, fön, maşa, fırçalama gibi işlemler gönül rahatlığı içinde yapılabilir. Deniz, havuz, kum mikro kaynak ile uzatılmış saçlara zarar vermez.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.