Mikro Saç Kaynak Nedir? Nasıl Yapılır?

Dış görünümün estetikliği açısından çok önemli olan kısımlardan biri de saçlardır. Görünümün başkası hakkında fikir oluşturduğu aşikâr bir gerçek olup yıpranmış ya da çok kısa olup tahribe uğramış saçların eskisi gibi görünmesini isteyenler için saç kaynak yöntemi en kullanışlı işlem olarak kendini belli ediyor.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Bu alanda birçok çeşidi olup dünya üzerinde en çok tercih edilen ve en sağlıklı yöntem şeklinde listelerde birinci sırada yer alan mikro saç kaynak, saçların ince parçalara bölünerek diğer saçın granüllerin yüksek dereceli ısı ile eritilerek yapışması olayıdır. Bu teknikte kullanılan ürünler son derece kaliteli olarak uygulandığı için 9-10 aya kadar kullanılma imkânı sağlıyor.

Avantajları Nelerdir?

Tutamların ince olması sayesinde saç ile bütünlük sağlayarak doğal bir görünüm sağlar. Bu şekilde istediğiniz kuaför işlemini gönül rahatlığı ile yaptırabilir, topuz gibi riskli saç modellerini de uygulayabilirsiniz.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Mikro saç kaynak ile yaptırdığınız işlemde saçlarınız başınıza batmaz, sizi rahatsız etmez.Bu teknik en kısa saçlarda bile yapılabilir olmasının yanı sıra uygulama süreci ağrılı ya da acılı olmaz. Rahat bir yöntemdir.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.