Örgü Kaynak Modelleri

Günümüzde artık kısa saçların uzaması için uzun bir zaman beklemeye gerek yok. Artık birçok farklı çeşitteki saç kaynak uygulamaları sayesinde, her boydaki saçları uzatmak mümkün. Bunu yapmanın en doğal yollarından biri ise örgü kaynak modelleri.

saç kaynak

saç kaynak

Saçın yapısına ve şekline hiçbir şekilde zarar vermeyen, röfleli ve boyalı saçlara da aynı tonlarda uygulanabilen bu kaynak türü; ayrıca kimyasal işlemlerden tamamen arındırılmış bir uygulamadır.

Örgü Kaynak Nasıl Uygulanır?

Örgü kaynak, acısız ve oldukça pratik bir işlemdir. Öncelikle kişinin kendi saçının bir kısmı örülür. Daha sonra, bu örülmüş olan kısma ham saçlar dikilir. Ortaya oldukça doğal bir sonuç çıkar ve kaynağın varlığına dair herhangi bir görüntü kirliliği oluşmaz.

kaynak bakım

kaynak bakım

Her ne kadar çok kişi tarafından bilinmese de örgü kaynak modelleri oldukça pratik ve kullanışlıdır. Kaynak sağlam bir şekilde yapıldığı taktirde ise, saçtan çıkma riski kesinlikle yoktur. Fakat bu kaynak türünü çok fazla bilen kişi olmadığı için, buna bağlı olarak piyasada örgü kaynak konusunda çok fazla deneyimli kişi bulunmaz. Dolayısıyla kaynak yaptırılacak ekibin önceden iyi araştırılması gerekir.

 

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.