Saç Kaynak Ne Kadar Sürer?

Bilindiği üzere son dönemlerin en çok uygulanan tekniği saç kaynak oluyor. Geçmişten günümüze kadar bayanlar saçları kısacıkken bile hep uzun saçların hayalini kurup durdular. En sonunda saçlara ya dipten ya da uçtan eklenerek bir şekilde uzatma tekniğini buldular.

kaynak saç modeli

kaynak saç modeli

Daha önceden kesilmiş uzun saçların, saçlarının seyrekliğinden ya da kısalığından şikâyetçi olan bayanlarınkine ek yapılması sureti ile gerçekleştirilen bir uygulama söz konusu. Diledikleri gibi kesme, boyama, maşa, fön ya da her türlü bakımını kolayca yapabilecekleri bu teknik son yılların en popüler olgusu halini aldı.

İşlem Ne Kadar Sürer?

Bu işlem tahmin edildiği üzere kaynak yapılacak saçın seyrekliğine ya da kısalığına göre şekillenen bir zaman dilimini kapsayacak fakat saç kaynak ne kadar sürer? Denildiğinde genel olarak ortalama bir süre söylemek gerekirse 45 dakika ile 1 saat en fazla 1.30 saat arası değişen bir sürede titiz bir çalışma sonucunda ortaya daha dolgun aha uzun ve daha güzel saçlar çıkmış olacak.

kaynak saç modeli

kaynak saç modeli

Böylelikle kısa saçlardan kurtulmuş olmanın ve uzun mu uzun dolgun mu dolgun saçlara kavuşmaktan dolayı duyduğunuz hazzı yaşamış olacaksınız. Saçlarınıza değer verin, unutmayın, doğal ve hoş görünüm saçlardan başlar.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.