Saç Kaynak Önerileri

Saçların dolgun ve parlak oluşu sağlıklı duruşuna katkı sağlar. Birçok kişinin bu sağlıklı duruşu elde etmek için oldukça yoğun çabalara girdikleriniz göz önüne aldığımızda en uzun süre kalıcı olan kaynak saç uygulaması en kesin çözümdür.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

İlerleyen teknoloji ile saç kaynak uygulamaları da çeşit kazandı. Bu çeşitlilik arasından hangisinin sizin saçınıza uygun olduğu ya da hangi saç kaynak uygulamasını yaptırmanın daha etkili çözüm olduğu konusunda soruları da beraberinde getirdi.

Saç Kaynak Uygulamaları

En etkin ve en kesin çözüm olarak önerebileceğimiz saç kaynak uygulaması mikro saç kaynaktır. Bu uygulama kürdan ucu kadar olan ince tutamlar ile yapılıp, dışarıdan bakıldığında kesinlikle kaynak görüntüsü vermez. Şeffaf olan yapıştırma uygulaması sayesinde ise dilediğiniz saç rengine boyatmanızda mümkündür. Mikro saç kaynak kendi içinde de sınıflandırılabiliyor.

saç kaynağı

saç kaynağı

Mikro saç kaynak uygulaması dışında keratin saç kaynak ve boncuk (halka ) saç kaynak uygulamaları da bulunuyor. Keratin zaten insan bünyesinde bulunan bir madde olduğundan sağlığa hiçbir zararı yoktur. Yalnız oldukça ince olan saç tellerinde hafif bir belirginlik yaratabilir.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.