Saçlar Ortam da Farklılık Yaratır

Saçlar bayanlar için oldukça önemlidir. Bakımlılığın da simgesi olan saçların dağınık ya da toplu olması da yüz şekline farklı ifade katar. Dağınık saçlar ile alışverişe gidilirken özel davet ya da toplantılarda genellikle topuz saç uygulaması yapılıyor.

topuz modelleri

topuz modelleri

Topuz saç modelleri genellikle bulunulan ortamda dikkat çeken uygulamalardır. Topuz modelleri oldukça çeşitli olup katılacak ortam ve giyilecek kıyafette göre de farklılık gösterir.

Topuz Saç Modelleri Nelerdir?

Topuz modelleri arasında en çok tercih edilen dağınık modellerdir. Bu model daha rahat ve biraz daha spor bir hava katar. Dağınık topuz da diğer uygulamalar gibi kıyafet ile uyumlu ise oldukça dikkat çekici bir hava yatıyor. Bunun yanı sıra örgülü ve çok örgülü topuz modelleri bulunur. Örgülü topuz uygulamaları oldukça çeşitli olup saçların dağılmasını engelleyen kullanımı oldukça rahat olan uygulamadır.

topuz

topuz

Topuz model çeşitleri arasında arı kovanı topuz modelli, gevşek topuz, çorap topuzu, balerin topuzu, yandan topuz, Fransız topuzu, düğümlü topuz, düşük topuz, muz topuz gibi birçok uyguluma modelli bulunuyor.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.