Tress Saç Kaynak Fiyatları

Saçlarınızın doğal görünümüne hacim ve uzunluk katmak istiyorsanız tress saç kaynak modelini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Diğer saç kaynak modellerine göre daha uygun fiyatlarda gerçekleşen bu işlem aynı zamanda saçınızda daha uzun süre kalarak en çok tercih edilen saç kaynak modelleri arasında yer alıyor. Tamamen doğal saç kullanılarak uygulanan saç kaynak modeli bu konuda uzman olarak yetiştirilen kişiler tarafından ince işçilik kullanılarak gerçekleştiriliyor.

tress saç kaynak

tress saç kaynak

Tress Saç Kaynak Uygulama Çeşitleri

Tress saç kaynak iki farklı şekilde uygulanabiliyor. Birincisi dikişli saç kaynak diğeri ise elle yapılan saç kaynaktır. Tamamen doğal insan saçı kullanılarak yapılan bu işlem 400 TL ile 750 TL arasında değişebiliyor. Tress saç kaynak fiyatları bu anlamda verilen hizmete karşılık oldukça ucuz kabul edilebilir.

tress saç kaynak modeli

tress saç kaynak modeli

Tress Kaynak ile Saçlarınıza Işıltı Katın

Boncuk kaynak modellerinde yararlanılan boncukların bir benzeri ile uygulanan tress kaynak bütçenizi sarsmadan hallerinizdeki saçlara kavuşmanızı sağlayacaktır. Saçlarınızın doğal görüntüsüne oldukça zahmetsiz ve kaliteli bir şekilde canlılık katabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.