Tüy Kaynak Modası

Dünyada Hollywood starları ve modellerin sıklıkla kullandıkları, Amerika ve Avrupa genelinde moda haline gelen renkli tüy eklentileri, son dönemde ülkemizin genelinde ilgi gören bir konu oldu. Özel tüylerden yapılan bu saç stili bir çok kadının tarzında belirleyici bir görüntü oluşturuyor. Horoz tüyünden yapılan rengarenk saç tüyleri, kaynak uygulamalarında sıkça görülmeye başlandı.

tüy kaynak

tüy kaynak

Renkli Tüy Kaynak

Son aylarda bu modanın yansıttığı canlılığa kendini kaptıran bir çok kadın, kaynak yapan kuaför salonlarından, renkli kaynak uygulaması yapmasını talep ederek, modanın en son trendini saçlarında göstermek için uğraşıyor. Bu tüylerin sağlıklı ve konforlu bir uygulama sağlaması için öncelikle horoz tüyünden yapılmış, orijinal ürün olmaları gerekli. Aksi takdirde, saçta fön ve maşa gibi işlemler uygulanması sonrasında, bütün canlılığını yitirdiği gibi içerisindeki sağlıksız ürünler ile saça zarar veriyor.

tüy kaynak modeli

tüy kaynak modeli

Saç kaynağında en son moda olarak görülen tüy kaynak hizmeti, bu konuda uzman bir salondan, profesyonel bir ekip ile verildiğinde, top modellerin saçlarını aratmayacak bir ihtişama sahip olmak hiçte zor değil. Bütün kaynak işlemlerinde önemli olan, doğru yerde ve doğru uygulama prensibi, tüy kaynak modası içinde önemini koruyor.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.