Upuzun ve Doğal Görünen Kaynak Saçlar

Çok kısa saçlara bile uygulanabilen kaynak saçlar ile uzun saçlara sahip olup güzelliğinizi kat be kat arttırabilmeniz mümkün. Saçların kadınların en önemli doğal aksesuarları olduğu unutulmamalıdır. Saçlarına özen gösterdiklerinde kendilerini güzel hissederler. Kuaförlerde harcanan uzun saatlerin de sebebi budur.

kaynak saç

kaynak saç

Kısa saçlı kadınların saç modelinde sıkıntı çekmek zorunda olması da artık eskide kaldı. Şimdilerde oldukça fazla ilgi gören kaynak saç yöntemleriyle kısacık saçlara bile kaynak yapılabiliyor. Üstelik öyle imkanlar mevcut ki sentetik saçlar yerine doğal saçlarla da kaynak yapılarak oldukça doğal olan ve doğal görünen saçlarla gerçekliğinden şüphe edilemeyecek şekilde uygulanması mümkündür.

doğal görünen kaynak saç

doğal görünen kaynak saç

Uzun Ömürlü Kaynak Saçlar için Uygulanması Gereken Bakımlar

Yüksek sıcaklıklarla uzun süreli işlemler uygulamak kaynak saçta özellikle protez kaynak saçlarda yapısının bozulması anlamına gelirken, çok sık duyulan saçlarda aşırı karışma denilen sıkıntının meydana gelmesine yol açar. Ayrıca sık dişli taraklarla taramak da benzeri karışmaların yanında, saçların hem kaynak noktasından hem de kökten kopmasına sebep olarak dökülmelere yok açar. Daha detaylı bilgi için profesyonel kuaförlere danışılmalıdır.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.