Virjin Saç Uygulaması

Farklı kültürlerden esinlenilip, yeni tekniklerle donatılan güzellik uygulamalarına her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Her ne kadar ülkemizde çok yeni olmasa da yeni yeni keşfedilen virjin saç uygulaması ise bunlardan biri. Organik saçlar anlamına gelen virjin saç ülkemize; Hindistan, Türkmenistan ve Özbekistan’dan geliyor.

kaynak saç modası

kaynak saç modası

Organik olması ve uzaktan gelmesi sebebiyle diğer saçlara oranla daha pahalı olsa da bazı güzellik merkezlerinden daha uygun fiyatlılarını temin etmek mümkün. Fakat saçın orijinalliği konusunda emin olmak gerekiyor. Bu yüzden güvenilir bir merkezle görüşülmesi oldukça önemli.

kaynak saç fiyatları

kaynak saç fiyatları

Virjin Saç Uygulamasının Özellikleri

Basit tanımıyla virjin saç, aslında ham saç anlamına gelir. Yani herhangi bir işlemden geçmemiş tamamen doğal saçlardır. Bu yüzden diğer saç türlerine göre çok daha yumuşak, güçlü ve bakımlıdır. Aynı zamanda parlak bir görüntüye sahiptir. Doğal saçlara sahip olmak ve bu saçları uzun süreli kullanmak isteyen kişiler için ideal bir saç uygulamasıdır. Aynı zamanda virjin saçlara uygulanan herhangi bir boya oldukça kolay tutar ve kişi dilediği rengi rahatlıkla yaptırabilir. Fakat bu kadar kaliteli olması ve uzaktan gelmesi sebebiyle bu saçları bulmak biraz zordur.

 

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.