Dolgun Saçlara Keratin Kaynak İle Sahip Olun

Doğal olmayan yöntemlerle yapılan saç kaynağı türlerinden birisi keratin kaynak uygulaması olmuştur. Keratin saça yapılan uygulamaların genelinde temel özellik taşır.

keratin kaynak

keratin kaynak

Özellikle saçın dolgun görünmesi için önem arz eden keratin kesinlikle uzman kuaförler tarafından yapılması gereken bir uygulamadır. Keratin kaynaklar saçlara ekleme ve birleştirme ile yapılan bir uygulamadır.

keratin kaynak nasıl yapılır

keratin kaynak nasıl yapılır

Kolay Sökülüp Takılabilen Keratin Kaynak

Saçın uzaması ve hacim kazanması için son derece etkili bir saç bakım yöntemi olan keratin kaynak, insan sağlığını kesin olarak tehdit etmez.

keratin saç kaynak

keratin saç kaynak

Keratin kaynağın saça takılması ve sökülmesi uzmanlık gerektiren bir uygulama olduğu için yapım aşamasında uzman firma tercihi yapılması gerekir. Kullanım süresi 4 ile 8 ay arasında değişen keratin kaynağın saça uygulanması ise 1 ile 3 saat arasında değişir.

keratin kaynak uygulaması

keratin kaynak uygulaması

Keratin kaynak uygulaması kesin olarak dış etkenlerden etkilenmez ve günlük yaşamdaki tüm faaliyetleri kolaylıkla yapmanızı sağlar. keratin kaynaklı saçlara sahip olan insanların dikkat olması gereken husus havuz ve deniz gibi suyun yoğun olduğu bölgelerde kesin olarak saçlarını toplamalı ya da saçın yoğunluğuna uygun bone takmalıdır.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.