En Yeni Mikro Kapsül Saç Kaynak Yöntemleri

İnce telli saçları daha hacimli gösteren mikro kapsül saç kaynak son dönem geliştirmiş özel teknikleri ile saç diplerine zarar vermeden uygulanan bir metot. Saçları doğal yapısına zarar vermeyen özel geliştirilmiş teknik saçlara uygulanır. Solüsyonları özel olup, şeffaf silikon yapıştırıcılarla saçlara uygulanır ve kimse saçta kaynak olduğunu anlamaz.

mikro kapsül kaynak

mikro kapsül kaynak

Mikro Kapsül Saç Kaynak Yönteminde Son Uygulamalar

Transparan kapsüller olarak adlandırılan mikro kapsüllerle uygulanan yöntemde saçların doğal yapısına uygun kaynaklar yapılır. Saç yapısının uzamasına bağlı olarak rahat şekilde 7 ay gibi bir süre ile kullanırsınız. Saç kökleriyle uyumlu renk tonları özel geliştirilmiş makinelerle sağlanır.

mikro kaynak

mikro kaynak

Saçlara uyum sağlayan mikro kapsüllerle saçlarınız doğal ve hacimli görünecek. Saçlarınızdan istediğiniz zaman çıkarttırabilirsiniz. Çıkartma işleminde de özel solüsyonlar kullanılır. Saçlarınıza daha hoş görüntüler yaratacak modellere kaynak saçlarla ulaşacaksınız.

mikro kaynak yapımı

mikro kaynak yapımı

Özellikle kısa ve ince telli saçlar için harika çözümler sağlıyor. Modern çözümleri mutlaka uzman kadrolara yaptırmanız gerekir. Profesyonel kadrolar saç diplerinizi tanır ve sizlere muhteşem karışımlar hazırlayarak saçlarınızın eşsiz görünüme kavuşmasını sağlar.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.