Kaynak Saç Uzatma Yöntemi

Saçlarını uzutmakta sorun yaşayan ve bir türlü istediği şekilde saçları uzamayan kadınlar saçlarına kaynak yaptırarak hayal ettikleri uzun ve dolgun saçlara kavuşuyor.

kaynak saç

kaynak saç

Kaynak işlemi farklı metotlar uygulanarak yapılan ve saçların daha yoğun ve uzun görünmesini sağlayan son derece sağlıklı bir işlemdir. Boncuk, keratin, mikro jel, görünmez mikro kaynak gibi yöntemleri olan kaynak işlemi sonrası yepyeni bir görünüm elde edilir.

Kaynak Saç Uzatma ve Yoğunlaştırma

Kaynak işlemi her ne kadar ince telli ve kısa saçlar için yapılan bir işlem olarak kabul edilse de çok kısa saçlar, kalın telli saçlar, uzun saçlar için de uygulanan bir yöntemdir. Saçların hem doğal görünmesi hem de daha yoğun görünmesi için yapılan kaynak işlemi sonrası kadınlar hayal ettikleri saça kavuşabilirler.

kaynak saç uzatma

kaynak saç uzatma

Saç kaynak yaptırmayı düşünenler, kaynak öncesi ve sonrası fotoğrafları karşılaştırarak aradaki farkı daha iyi anlayabilirler. Kaynak uygulaması son derece kolay ve kısa süren bir uygulamadır. Kaynak saçların bakımı da son derece kolaydır. Kolayca yıkanır, taranır, şekil verilir ve hatta boyanabilir. Saçın uzama hızına bağlı olarak 4 ila 8 ay süresince kullanılır.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.