Keratin Kaynak Nasıl Yapılır?

Keratin saç kaynak yöntemi hijyen ve sağlık açısından dikkat edildiğinde olumlu sonuçlar veren bir yöntemdir fakat bu yöntemden yararlanmak isteyenlerin öncelikle bazı koşulları karşılaması gerekir.

keratin kaynak

Keratinin yoğun ve ağır kıvamı bulunmasından dolayı saça uygulandığında dikkat edilmelidir. Keratinin uygulanabilmesi için saçın belli gürlükte olması şarttır. Aksi takdirde saçın dipleri gözükecek ve saç kaynak hoş bir görüntü sergilemeyecektir.

Keratinin Saça Uygulanışı

Keratin karışımı hazır edildikten sonra saçtan alınan tutamlar keratin makinesi yardımıyla eritilir. Daha sonra ek yapılacak saçlar bu keratin makinesi yardımıyla saça tutturulur.

keratin kaynak

Daha çok saçını dolgunlaştırmak ve gürleştirmek isteyenlerin başvurduğu bu yöntem silindiril yada düz şekilde saça uygulanır.

Keratin Saç Kaynak Yönteminin Avantajları

Keratin saç kaynak yöntemi diğer saç kaynak yöntemlerine nazaran daha dikkat ister. Saçın uzunluğuna ve gürlüğüne göre değişiklik oluşturan keratin uygulaması deneyimli kişilerce uygulandığında doğal bir görüntü sağlar.

keratin kaynak

Saçını uzatmak ve dolgunlaştırmak isteyen her bayan keratin uygulamasını deneyebilir. 4 aya varan bir sürede kullanım sağlayan keratin uygulaması ile uzun ve dolgun saçlara sahip olabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.