Keratin Saç Kaynak Nedir?

Keratin saç kaynak uygulamasında insan bünyesinde bulunan keratin kullanılır. İnsan da tırnak ve saçta yoğun olarak bulunan keratin ayrıca birçok kozmetik ürününde de kullanılır. Keratin saç kaynak uygulamasında her hangi kimyasal bir madde içermeyen keratin maddesi kullanılır.

keratin kaynak

Saçın uç kısmı ile saçınızın dip kısmına birleştirme be ekleme yöntemleri ile yapılır.Saç renginize ve yapınıza uygun şekilde seçilen keratin ile doğal olur ve dışarıdan bakıldığında kaynak yerleri belli olmaz.

Keratin Saç Uygulaması

Keratin saç kaynak uygulaması ile saçlarınızı olduğundan çok daha uzun yapabileceğiniz gibi yoğunluğu da artırmanız mümkün.

keratin kaynak

Bunun yanı sıra özellikle kimyasal ürün kullanımından çekinenler için doğal röfle, gölge ve balyaj uygulaması rahatlıkla yapılarak istenilen renkler kullanılabilir.

Kaynak Uygulaması Ne Kadar Sürer?

Keratin kaynak uygulaması saçların yoğunluğu, saçın tipi ve uzunluğuna göre kaynak yapılacak olan miktar 60 ila 200 arasında değişir.

keratin kaynak

Bu kaynağın yapım süresi ise bu temel unsurlarda göz önüne alınarak bir saat ile dört saat arasında değişiklik gösterir.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.