Mikro Kapsül Kaynak Nedir?

Saçlarınıza hiçbir zarar vermeden uzun süre boyunca saçınızda varlığını belli etmeden kullanabileceğiniz mikro kapsül kaynak dünya üzerinde en fazla tercih edilen saç kaynak çeşitlerinden birisidir. Mikro kapsül saç uygulaması saçlarınıza takılan mikro kapsüller ile yapılmaktadır.

Mikro kaynak modelleri

Mikro kaynak modelleri

Mikro kapsül kaynak yapılırken kullanılan tutamların aşırı ince olması, mikro kapsül saç kaynakların sizlerin doğal saçlarınız ile daha iyi bir bütünlük sağlamasına imkan tanır. Böylelikle doğal saçlarınızdan ayırt edilemeyen kaynak saçlara sahip olursunuz.

2015 kaynak saç modelleri

2015 kaynak saç modelleri

Mikro Kapsül Kaynak Faydaları Nelerdir?

Diğer kaynak çeşitlerinin bazılarında gözlemlenen uyurken, denize girerken, güneşe çıkıldığında ve dokunulduğunda yaşanan problemlerin hiçbirisini mikro kapsül kaynaklarda yaşamazsınız. Kısa saçlarınıza da mikro kapsül kaynak sayesinde kaynak işlemlerini yaptırabilirsiniz. Saçlarınızın uzama hızına göre değişkenlik gösterebilecek kullanım süresi ortalama olarak 4 ile 7 ay arasındadır.

Saç kaynak modelleri

Saç kaynak modelleri

Kaynak yaptırdıktan sonra ek kısımlarında renk solması, dökülme ya da fırça kullanırken saç tellerinin dökülerek azalması gibi sıkıntıları asla yaşamazsınız. Aynı zamanda doğal saçlarınızı da mikro kapsül kaynak sayesinde koruma altına alarak olumsuz çevresel faktörlerden koruyabilirsiniz.

En sevilen kaynak modelleri

En sevilen kaynak modelleri

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.