Mikro Nano Kaynak

Saç kaynak yaptırmak isteyenlerin ilk aklına gelen konu hangi kaynak tipini seçecekleri olur. Genelde böyle bir konunun kuaför ile belirlenmesi gerekir. İyi bir saç analizinin ardından gerekli görülen işleme karar verilir. Fakat kuaföre gitmeden konu hakkında bilgi sahibi olmak mutsuz sonuçların önüne geçilmesini sağlar. Birçok kaynak türü piyasada mevcut olsa da son zamanlarda en çok kullanılan çeşitler mikro nano kaynak olarak söylenebilir.

mikro nano saç kaynak

mikro nano saç kaynak

Mikro ve Nano Kaynak Arasındaki Farklar

Mikro saç kaynakta kaynak saç, ince tutamlar halinde doğal saça eklenir. İşle sırasında çok yüksek ısıya ve zararlı kimyasallara ihtiyaç duyulmaz. Genelde saçları orta uzunluğa sahip olan kadılarda tercih edilse de her kadın bu yöntemden faydalanabilir. Kaynak uçlarının şeffaf kapsüllerden oluşması hep doğal görünüm verir hem de işlem sonrasında hafif bir his yaratır. Çıkarılma işlemi de bir o kadar kolay ve zahmetsiz olur. Uzun süre kullanılabilir.

mikro nano saç kaynak modeli

mikro nano saç kaynak modeli

Nano kaynak ise hem fiyat hem de uygulanış bakımından mikro kaynaktan farklılık gösterir. Nano kaynak uygulaması daha pahalıdır çünkü hem işlemi çok detay gerektirir hem de farklı malzemeler kullanılmalıdır. Bu tür işlem genelde saçları çok aşırı kısa olan kişilerde yapılır. İşlem sırasında kalem görünümüne sahip, uç kısmı seramik olan çok hassas nano makine kullanılır.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.