Nano Saç Kaynak Yöntemleri

Saçları cılız ve kısa olanların tercihi saç kaynak yöntemleridir. Nano saç kaynak yöntemi özel makinesiyle saç derisine zarar vermeden uygulanır. Özel seramik ince uca sahip makinesiyle saçlara kısa sürede uygulanır ve saçlar daha hacimli görünür.Çok kısa saçlara da rahatlıkla uygulanır. Saç tutamları ayrılarak itinalı çalışma neticesinde saçlar daha da güzel görünür.

mikro kaynak

mikro kaynak

Nano Saç Tekniği ve Özellikleri

Saçları seyrelmiş ya da zayıf görünüme sahip kişilere uygulanan bir yöntemdir. Nano teknolojisi özellikle modern teknolojiler kullanılara saçlara uygulanır. Mikro kaynak saç yöntemlerine göre daha ince telli saçlara rahatlıkla uygulanır. Görünmez saç kaynak yöntemleri içerisinde geliştirilmiş teknolojisiyle büyük beğeni kazanmış olup son günlerde özellikle tercih edilen yöntemler arasında sayılır.

nano kaynak

nano kaynak

Özel yöntemlerle saçlara uygulanan teknikler içerisinde bulunan nano teknolojisi saç derisine zarar vermez. Saçlardan kısa sürede çıkar ve saçlara uyumlu renk tonlarıyla karşıdan gören kişi asla saçınızda kaynak olduğunu anlamaz. Saç yapınıza göre istediğiniz şekilde saçlarınıza şekil vererek rahatça kullanabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.