Doğal Görünüm Mikro Jel Kaynak Modelleri

Günümüz teknolojisinde başarı uygulamalar arasında yer alan saç kaynak yöntemleri saç diplerine zarar vermeden uygulanır.

mikro jel kaynak

Mikro jel kaynak özel geliştirilmiş makine ile saç dipleriniz zarar görmeden uygulanır. 7 ile 8 ay gibi bir süre saçlarınızda kalır. Saç köklerinizin uzama hızına bağlı olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mikro Jel Kaynak Saçları Yıpratmaz

Çok kısa saçlarınız olabilir. Uzatamamaktan şikayetçiyseniz saçlarınıza saç kaynağı yaptırmanızı öneririz. Uzman kuaför salonlarında mutlaka yaptırın. Saçlarınıza özel solüsyon sürüldüğü için işi bilen kişilerce yapılmalı. Saçlarınızda istediğiniz zaman çıkartabilir ya da istediğiniz şekli vererek kullanabilirsiniz.

mikro jel kaynak

Sizler için geliştirilmiş saç kaynak yöntemleri ile saçlarınız daha gür hale gelecek. İtina ile yapılır ve saç köklerinin kendi renginde olan işlem uygulanır.Kimse saçınızda kaynak olduğunu anlamaz. Modern görünüme saç kaynak ile kavuşacaksınız. Zayıf telli saçlarda mucize etki yaratan saç kaynakları ile her zaman rahat olacaksınız. Kendinizi daha genç hissetmeniz saçlarınızı gür göstermenizle alakalı. Sizlere özel saç kaynak modellerini uzmanlar size en güzel şekilde uygular.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.