Keratin Saç Kaynak

Saç kaynak uygulamaları arasında yer alan ve yoğun olarak talep edilen tekniklerden bir olan keratin saç kaynak, dünya üzerinde birçok ülkede kullanımlar arasındadır. Keratin maddesi, insan vücudunda saçlarda bulunması ile birlikte kaynağı da zararlı değildir. Dikkat etmeniz gereken kullanılan keratinin kaliteli olmasıdır. Aksi halde silikon ile karıştırılmış keratin saçlara oldukça zarar verebiliyor.

keratin saç kaynak

İşlem olarak saç diplerine keratin malzemesinin eritilerek birbirine yapıştırılması ile oluşur. İnce telli saçlara sahip kişiler için uygun bir yöntem olan keratin saç kaynak, 3 ila 5 ay arasında kullanım imkânı tanıyor. Kolayca çıkarılabilir ve kısa sürede takılabilir. Acısız bir teknik olmasının yanında uzman kişiler tarafından yapıldığına dikkat etmelisiniz.

Keratin Kaynak Saçın Bakımı

Keratin kaynak, saçta kendini belli etmeden kolayca uyum sağlayabilir. Yıkanma esnasında zorluk çıkarmadan kolayca kullanılabilir ve ardından istediğiniz gibi bakım yağlarından maskelere kadar kendi bakımınızı yapabilirsiniz.

keratin kaynak modeli

Başınıza batma veya acıtma yapmadan gözle görülmez, elle dokunulduğunda da hissedilmez. Topuz yapsam görülür mü endişesine kapılmadan istediğiniz şekli verebilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.