Mikro Jel Kaynağın Kullanım Kolaylığı

Mikro kapsüller ile yapılan ve yakından bile bakıldığında fark edilmeyen mikro jel kaynak, son yıllarda Türkiye’de de uygulanmaya başlanarak, hem kadınların hem de erkeklerin tercih ettiği kaynak yöntemlerinden biri oldu.

Saç Kaynak

Saç Kaynak

Mikro Jel Kaynağın Avantajları

Mikro jel kaynak, diğer kaynak çeşitlerine göre birçok avantaja sahip. Bu avantajlardan en önemlisi ise, mikro kapsüllerin çok küçük olması sebebiyle saçlarda herhangi bir kaynak materyalinin fark edilmemesidir. Bunun dışında, diğer saç kaynak çeşitlerinde yaşanan rahatsız durumlar, mikro jel kaynak kullanan bir kişide görülmez.

Saç Kaynak

Saç Kaynak

Özellikle uyurken kişinin kafasına batan ve rahatsız eden materyaller, mikro kaynakta olmadığı için kişi, çok daha rahat ve konforludur. Saç dipleri tahriş olmaz ve acımaz. Ayrıca çok sıcak havalara bile dayanıklıdır, erime gibi bir durum söz konusu olmaz.

Mikro jel kaynağın en büyük fiziki özelliği ise, saça takıldığında saçın rengiyle eşleşmesi ve ortadan kaybolmuş gibi bir görünüm vermesidir. Bunun sebebi, mikro kapsüllerin yapısının şeffaf ve yumuşak olmasıdır.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.