Nano Kaynak Fiyatı

Geçmişte saçlara yanlış uygulamaların yaptırmış veya bakım problemi yüzünden bir türlü uzatmaya fırsat bulamamış kişiler için saç kaynak uygulamaları oldukça etkili bir çözümdür. Ayrıca saçlar ne kadar kısa olursa olsun; farklı teknikler ve malzemelerin yardımıyla profesyonel olan her ekip, saçları doğal ve olduğundan çok daha uzun gösterebilir. Buna göre kaynakların fiyatı da değişiklik gösterir. Çok kısa saçlara uygulanan ve bu yüzden sıklıkla tercih edilen nano kaynak fiyatı ise, sunduğu kullanım kolaylığına göre oldukça uygundur.

nano kaynak kullanımı

nano kaynak kullanımı

Nano Saç Kaynakta Dikkat Edilmesi Gerekenler

En kısa saçlara bile uygulanabilen ve özellikle bu sebeple tercih edilen nano kaynak, yurtdışından getirilen son tekniklerle uygulanır ve diğer kaynaklara kıyasla daha incelik gerektiren bir işlem olduğundan, bu kaynağın mutlaka profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerekir.

nano kaynak modası

nano kaynak modası

Bu uygulamada saça takılacak kaynak miktarı kişinin kendi saçının sıklığına ve gürlüğüne göre değişir. Ayrıca ne kadar kısa bir saça takılırsa takılsın iyi uygulanmış bir nano kaynak kesinlikle dışarıdan bakıldığında belli olmaz; kişi dilediğince saçlarını toplayabilir. Fakat yıkama esnasında saç diplerinin çok fazla ovuşturulmamasına dikkat edilmelidir.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.