Ombre Saç Kaynak Nedir?

Farklı stillerde protez saç kullanılarak yapılan saç kaynak uygulamasıdır. Ombre saç kaynak, yeni bir tarz uygulamadır. Uygulanışı diğer saç kaynak tekniklerine benzer. Bu tarz saç kaynak tekniğinin sonucunda, diplerden saç uçlarına kadar, koyu ve açılan bir tür saç stili elde edilmiş olur.

Ombre Saç Kaynak Özelliği

Bu tarz saç uygulamasında, saçlara platin kaynak uygulanır. Saçlara zarar vermeyen bir uygulamadır ve saçların daha hacimli görünmesini sağlar.

Bu tarz saç kaynak uygulamasında, protez saçlar saçın belli bölgelerine takılır. Bu işlemin avantajlarından bir tanesi de kısa sürede takılıp çıkarılabilmesidir. Bu sayede saçlar hem düz, hem de ombreli olarak kullanılabiliyor.Saç miktarı az ve cansız olan kişilere uygulanan bu teknik sayesinde, saçlar daha canlı ve hacimli bir hale geliyor.

 Belli bölgelere uygulandığı için, saçların uzaması bir problem yaratmıyor. Tüm işlemlerin yapılması yalnızca 15 dakika sürüyor.

Ayrıca saçların yıkanması ve diğer kuaför işlemleri de sorun yaratmadan yapılabiliyor. Tarama esnasında yaşanan dolaşıklık problemi de ortadan kalkıyor.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.