Saç Kaynak Hakkında Bilmedikleriniz

Saç kaynak, kuaför sektöründe bulunan saç uzatma sistemlerinin tamamına verilen bir isimdir. Saç kaynak uygulamasının temelinde saç tutamlarının saçınıza değişik yöntemler ile ilave edilmesi bulunur.

saç kaynak

saç kaynak

Saçlara ilave edilen ekler sayesinde saçlar 3-6 ay arasında daha uzun görünür. Saçların olduğundan daha uzun görünmesinin yanında birde saçların gürleşmesine katkıda bulunur.

saç kaynak çeşitleri

saç kaynak çeşitleri

Saç Kaynağın Özellikleri

Saç kaynak sistemleri hemen hemen bütün saç iplerine uygulanabilir. Dalgalı, düz, kıvırcık ve hatta seyrek olan saç tiplerinde gürlük kazandırmak için oldukça sık tercih edilen bir yöntemdir. Kısa saçlı olan ve uzun saçlara hasret duyan bayanların en büyük kurtarıcısı olan saç kaynak sistemleri kendi arasında birçok alt dala ayrılır.

saç kaynak modelleri

saç kaynak modelleri

Uygulama yöntemine göre yapıştırma sistemi, sıkıştırma, bağlama ve örgü sistemleri saç kaynak yönteminin alt dalları olarak bilinir. Her saçın yapısın özgün bir uygulama sistemi seçilerek saç kaynak uygulanır. Bayanların istedikleri uzunluk ve gürlükte saçlara sahip olmalarının yolu saç kaynaktan geçiyor.

saç kaynak modelleri fiyatları

saç kaynak modelleri fiyatları

Saç bakımı konusunda sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunan Atrium Paris Kuaför aynı zamanda saç kaynak sistemlerinde de bir numara olmayı başarmıştır.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.