Saç Kaynak Uygulaması Farkları

Çeşitli saç kaynak uygulamaları ve teknikleri var. Bunlar farklı kuaförlerde ve farklı ellerde uygulama açısından da farklılaşabiliyor. Genel olarak aynı tekniği farklı şekillerde yorumlayıp uygulama yapanlar var.

saç kaynak

saç kaynak

Saç kaynak uygulamalarında bu kadar farklılığın olmasının sebebi, yorumlamadaki farklardan kaynaklanıyor. Tabi ki bu saç kaynak fiyatlarının birbirlerinden farklı olmasının nedenlerinden bir tanesidir.

 Fiyatlar Neden Farklı?

Saç kaynak fiyatlarının farklı olmasının nedenlerinden bir diğeri ise; eklenen saçların gramajıdır. Fiyatlar da gramaj üzerinden hesap edilir. Saç kaynak fiyatları neden çok farklı? Diye soruyorsanız, bir diğer neden, uygulanan saç kaynak yöntemleridir. Mesela; mikro saç kaynak günümüzde uygulanan son teknoloji bir işlem olduğundan dolayı, diğer tekniklerden biraz daha pahalıdır.

kaynak saç fiyatları

kaynak saç fiyatları

Saç kaynak işleminde kullanılan malzeme miktarı da fiyatları etkileyen bir başka etmendir. Yani bir başkasında yapılan uygulamada giden malzeme miktarı ile diğerinde giden malzeme miktarı arasında fark vardır.

saç kaynak uygulamaları

saç kaynak uygulamaları

Diğer bir unsur da; saç kaynak işlemini yaptırdığınız kuafördür. Yani profesyonel bir hizmetin de bedeli olduğu düşünüldüğünde bu normal bir durumdur.Atrium Paris Kuaförde yaptıracağınız saç kaynak uygulamasına ödediğiniz her kuruşa değeceğini göreceksiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.