Kaynak Saç Nedir?

Son dönemlerde bazı kadınların dış görünüşlerinde farklı bir hava estirmek için kaynak saç yaptırırlar. Peki, nedir bu kaynak saç uygulaması? Kaynak saç uygulaması doğal olmayan yöntemlerle dünya da en popüler saç şekillendirme ve uzatma yöntemi olarak ifade edilir.  Kaynak saç uygulaması saç yoğunluğunuzu artırabilir, saç boyunuzu uzatabilirsiniz. Piyasa koşullarında kaynak saç uygulaması iki farklı şekilde bulunur.

kaynak saç uygulaması

kaynak saç uygulaması

Sentetik Saç mı? İnsan Saçı mı?

Bunlardan bir tanesi insan saçı olurken, bir diğeri ise sentetik uzak doğu menşeli ürünlerdir. Kurumsal işletmelerin tercihi her zaman insan saçından yana olmuştur. Nedeni kullanımın kolay olması ve istendiği gibi şekil verilebilinmesidir. Sentetik ürünler ise sıcak sudan kaynaklı olarak bozulma, kopma ve aşınma söz konusu olabilir. Kaynak saç uygulamasının uygulaması büyük kentlerde çok yaygın iken küçük kentlerde pek fazla yaygın değildir.

kaynak saç nedir

kaynak saç nedir

Nedeni ise kaynak uygulamasının kesin olarak profesyonel destek tarafından uygulanılmasıdır. Saç kaynak türlerinin fiyat aralığı istenilen kaynak türüne ve uygulama zamanına göre değişir gösterir. Ortalama 300-700 TL arasında değişen kaynak saç uygulama fiyatlarının kullanım zaman aralığı da farklıdır.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.