Keratin Kaynak Uygulaması

Kadınlar artık eskisine göre güzellik konusunda çok daha şanslı. Çünkü gelişen teknolojiler, bu konuda onlara oldukça geniş imkânlar sağlıyor. Bu imkânlardan kuşkusuz en önemlisi ve sık kullanılanı olan saç kaynak uygulamaları ise, kendi içerisinde türlere ayrılıyor; kişinin özel tercihine ve saç yapısına göre bir kaynak uygulaması yapılıyor.

keratin saç kaynağı

keratin saç kaynağı

Son yıllarda kullanım oranı artan keratin kaynak ise kadınların en çok tercih ettiği saç kaynak uygulamaları arasında yer alıyor. Çünkü sağlıklı ve kaliteli bir uygulama olmasına kıyasla keratin kaynak fiyatı, piyasadaki diğer kaynak türlerine oranla çok daha uygun. Bu yüzden hem kullanım hem de bütçe açısından her geçen gün daha çok tercih ediliyor.

keratin kaynak

keratin kaynak

Keratin Saç Kaynağın Özellikleri

Bu kaynakta saçı besleyen keratin malzemesi kullanılır ve bu da yapılan işlemin sağlıklı olmasını sağlar. Dolayısıyla saç dipleri ve telleri, takma çıkarma işlemi sırasında herhangi bir zarar görmez. Kaynak sırasında kullanılan ısı ise saçı yıpratmaz. Hatta sıklıkla tercih eşitlen boncuk kaynağa göre çok daha düşük bir derecede ısı verilir. Çıkarma işleminin ise kesinlikle profesyonel eller tarafından yapılması gerekir.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.