Keratin Saç Kaynak Fiyatları

Dünyada giderek popüler hale gelen ve gelişen teknoloji ile birlikte kalitesini giderek arttıran saç kaynak modelleri saçlarının hacimsiz ve ince olmasından yakınan kişiler tarafından oldukça tercih edilir hale geldi. Özellikle keratin saç kaynak modelleri saçlarınızın doğal görüntüsüne herhangi bir zarar vermeden oldukça kolay bir şekilde uygulanabiliyor.

keratin saç kaynak

keratin saç kaynak

Doğallığı Hammaddesinde Gizli

Keratin insan vücudunda tırnaklarda ve saçlarda bulunan protein özlü bir maddedir. İnsan vücudunun keratine alışık olması bu işlemin daha kaliteli bir şekilde uygulanmasına aracı oluyor. Bu nedenle daha sağlıklı ve estetik bir işlem olarak gösterilen keratin saç kaynağı en çok tercih edilen saç kaynak çeşididir.

keratin saç kaynak modeli

keratin saç kaynak modeli

Keratin saç kaynak modelini uygulatmak isteyen kişilerin aklına takılan en önemli soru bu modelin her saç tipine uygun olup olmadığıdır. Ancak üzülerek söylemek gerekiyor ki bu işlem kısa, ince ve seyrek saç tiplerinde istenilen sonucu vermiyor. Keratin saç kaynak fiyatları 500 TL ile 750 TL arasında değişiyor. Saç tipinize göre mikro kaynak saç kaynağını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.