Mikro Jel Kaynak Nedir?

Saç kaynak yöntemleri arasında tüm dünya artık yoğun olarak mikro jel kaynak yöntemine yöneliyor. Diğer saç kaynak yöntemlerine göre kıyaslandığı zaman daha kısa sürede yapılıyor olması ve uygun fiyatlı olması bayanların mikro jel kaynak yöntemine yönelmesinin başlıca sebepleri arasında yer alıyor.

Mikro Jel Kaynak

Mikro Jel Kaynak

Mikro jel kaynağı doğal bal mumu yerine Japon yapıştırıcısına benzeyen bir yapıştırıcı ile birlikte doğal saçlarınıza tamamen güvenilir ve hijyenik şartlar altında uygulanıyor. Yapıştırıcı jel sayesinde saçlarınız düz bir şekilde alarak kaynak saçın, saçlarınıza eklenmesi için hazır hale getiriliyor.

Mikro Jel Kaynak Ne Kadar Süre Kullanılır?

Mikro jel kaynak yöntemini uzun süre kullanmak istiyorsanız bu uygulamayı yaptıracağınız kuaför salonunun profesyonel ve eğitim almış kişilerden oluşması gerekiyor. Saç kaynak yöntemlerinin tamamının kullanım süresi genel olarak 6 ay olduğu için mikro jel kaynağının da kullanım süresi ortalama olarak 6 aydır.

Mikro Jel Kaynak

Mikro Jel Kaynak

Bu süre boyunca saçlarınıza özen gösterir ve bakımını aksatmazsanız sorunsuz ve güvenilir bir şekilde mikro jel kaynaklarınızı uzun bir süre boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.