Mikro Saç Kaynak

Kadınlar için saçların sağlıklı ve güzel görünümlü olması çok önemli. Her kadın maalesef bu görüntüyü doğal saçlarıyla elde edemiyor. Bu tür durumlarda kaynak saçlara sıklıkla başvurulur. Teknolojinin gelişmesi ise kaynak saç uygulamalarına da yasıyor. Yakın zamanlarda çıkan en yeni teknolojilerden biri ise mikro saç kaynak. Bu tür kaynak uygulaması belli başlı avantajları ile çoğunluk tarafından tercih edilir hale geldi.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Mikro Saç Kaynak Avantajları

Mikro saç kaynak uygulamasında saça eklenen tutamlar oldukça incedir. Bu da oldukça doğal görünmesini sağlar. Saç diplerinde şeffaf kapsüllerin kullanımı kaynak saç ile doğal saç arasında uyum sağlar. Saçlar toplandığında dahi doğal bir görünüm elde edilir. Dokunulduğunda ise hissedilmez.

mikro saç kaynak modeli

mikro saç kaynak modeli

Tüm saç tilerine uyum sağlar ve saç bakım ürünleri gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Saç şekillendirmesinde de dayanıklılığı sayesinde sorun çıkarmaz. Kaynak saç takılırken ve çıkarılırken herhangi bir ağrı yapmaz. Tutamların hafifliği kafada ağır his oluşumu yapmaz. Kullanım süresi olarak da diğer uygulamalara nazaran çok daha uzun sürer.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.