Çok Kısa Saça Kaynak Yapılır mı?

Saç kaynak çeşitleri farklı uygulama yöntemlerine göre yapılıyor. Halka saç kaynak uygulamasının yanı sıra keratin ve mikro saç kaynak uygulamaları da bulunur. Saç kaynak uygulamaları arasında son teknoloji ile yapılmakta olan mikro saç kaynak uygulaması ise özellikle çok kısa olan saç tellerine de uygulanabilmesi ile ilgi çekiyor.

Mikro Saç Kaynak Uygulaması

Mikro saç kaynak uygulaması saç köklerine oldukça yakın mesafede uygulanmakta olup şeffaf jel ya da kapsül ile kaynak uygulaması yapılır. Mikro saç kaynak uygulaması yapılırken şeffaf uygulamaya yer verilmesinin yanı sıra oldukça ince olan tutamlar ile işlemin yapılması da görünmezlik özelliği kazandırır. Böylelikle oldukça kısa olan saç tellerine de uygulanır.

Saçlarda olan seyrekliğin giderilmesinin yanı sıra istenen uzunluğa sahip olunmasını da kısa sürede sağlayan mikro saç kaynak konusunda uzman olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Bunun yanında her saç kaynak uygulamasında olduğu gibi bu uygulamada da ham saç yani gerçek insan saçı kullanılması özellikle tavsiye edilir.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.