Her İsteyen Saçlarına Keratin Kaynak Yaptırabilir mi?

Keratin kaynak saçlar için en doğal yöntemlerden biridir. Çünkü insan vücudunun yapısında bulunan protein ve aminoasitten oluşan keratinden yapılan bu teknikte saçlara güzellik katması ile istenilen saç kaynak yöntemlerinden biridir. Fakat bu kadar çok istenilmesine rağmen bu kaynak yöntemini herkes kullanabilir mi?

keratin kaynak

keratin kaynak

Estetik ve hijyenik olarak en sağlıklı olan bu yöntem maalesef her saç tipine uygun değildir. Kalın bir yapıştırıcı olan keratinin çok ince telli saçlarda, kısa saçlarda ve de seyrek saça sahip bireylerde uygulandığında kaynak saçın hemen fark edileceğinden dolayı bu tip saçlara uygulanmamaktadır.

keratin saç kaynak

keratin saç kaynak

Keratin kaynak ile yapılacak olan saçların belli bir uzunluğa ve kalınlığa sahip olduğunda rahatlıkla uygulanan bu yöntemdeki saçlarda erime ve yanma olmayacağından güvenle fön çekebilirsiniz. Tamamen profesyonel bir biçimde uygulanan bu yöntemde uzayan saçların arasında kaynak saçın ayırt edilmesi zor olacaktır.

saç kaynak

saç kaynak

Keratin Kaynak Zararlı mı?

Kaynak saçın uygulanmasından saçın tekrardan çıkarılmasına kadar titizlikle yapılan bu işlemlerde saçlarınıza herhangi bir zarar gelmemektedir. Atrium Paris Kuaförün size sunduğu bu ince çalışmada saçlarınıza uygun solüsyonlarla saçınızı yıpratmadan keratin kaynak uygulaması yapmaktadır.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 Saç Kaynak. Tüm Hakları Saklıdır.